06 Бер
Автор: admin

ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ ПОЛІСТИРОЛБЕТОНУ

В даний час при виборі матеріалів та продуктів слід враховувати особливо важливий чинник, а саме, їх вплив на природне середовище. 

         Полістиролбетон – це матеріал, який дозволяє ефективно використовувати наявні ресурси і на всіх етапах свого „життєвого циклу” надає незначне впливом геть природне середовище.

Екологічні переваги полістиролбетону:

 • Винятково безпечний
  Пінополістирол є нетоксичним та абсолютно інертним матеріалом. Він не містить шкідливих фреонів (CFCs) або фторвуглеводнів (HCFCs) на жодному з етапів свого життєвого циклу. Також він позбавлений будь-якої поживної цінності або живильного середовища, тому ні на його поверхні, ні всередині матеріалу не розмножуються грибки, пліснява або будь-які інші мікроорганізми. 
 • Підлягає вторинній обробці та використанню
  Існує багато різних технологій для вторинної переробки полістиролбетону після закінчення періоду експлуатації. Полістиролбетон можна переробляти безпосередньо на нові продукти для будівництва. Крім цього, широко поширена технологія спалювання відходів полістиролбетону для вивільнення та подальшого використання його внутрішньої енергоємності. Вибір конкретного методу утилізації залежить від тих чи інших технічних, екологічних та економічних факторів.
 • Здоров’я людини
  Полістиролбетон абсолютно безпечний для здоров’я людини як в процесі роботи з матеріалів, так і протягом усього часу його експлуатації.
 • Задовольняє всі вимоги та норми пожежної та технічної безпеки
  Усі сфери застосування полістиролбетону в будівництві, де цей матеріал особливо активно використовується в країнах Європи, повністю відповідають вимогам пожежної та технічної безпеки відповідно до чинних місцевих законодавства.

Застосовуючи полістиролбетон, ми ефективно піклуємося про світ навколо нас, покращуючи його екологічний стан.

10 кг полістиролбетону може заощадити 4000 літрів нафти за 50 років.

Схожі записи
Запрос оптової ціни


  Форма запиту
  Заповніть цю форму та ми звʼяжемось з вами для уточнення інформації