TOMA GROUP

Перший в Україні сертифікований виробник , який впроваджує новітню технологію швидкого будівництва з полістиролбетонних конструкцій.

Ми виготовляємо великоформатні, цілісно-армовані панелі для зведення будівель до 3х поверхів житлових, комерційних та складських приміщень.

Полістиролбетон – це унікальний матеріал, з високим показником теплового опору, який підтримує комфортні параметри мікроклімату приміщень і є екологічним та безпечним для людини.

  • Запатентована формула суміші
  • Автоматизована лінія
  • Власна лабораторія
  • Контроль якості на всіх етапах
Технології

Компанія «Тома Груп» має свою унікальну запатентовану технологію виробництва. Вся продукція виробляється по власно розробленій рецептурі, для якої ретельно підбиралась сировина кращих Українських виробників.

На виробництві використовуються високоточні форми опалубки власної розробки. На виході отримуємо чітку геометрію стінових панелей, плит перекриття та блоків.

Індивідуальній підхід

Проєктувальний відділ надає чітку розкладку стінових панелей згідно архітектурних креслень, по яких відбувається збірка на об’єкті. На етапі заливки у форми формуються проєми в стінових панелях, закладаються канали під електричні кабеля, вентиляційні шахти, комунікації води та каналізації, опалення. Товщина блоків може бути від 200 до 400 мм, довжина – від 500 до 6000 мм, а висота – від 500 до 1500 мм. Також розміри можуть бути під індивідуальне замовлення.

Бездоганна якість

Завдяки власній лабораторії, відбувається повний контроль виробничих циклів – від приймання сировини до виходу готової продукції, на кожен виріб якої видається сертифікат якості.

На виробничій лінії створені умови для правильного визрівання бетону. Кожен виріб має своє унікальне маркування, яке відповідає кресленню монтажної схеми, що полегшує складання на об’єкті. Також комплекс креслень видається замовнику, що дозволяє провести монтаж власними бригадами.

Розроблені різні моделі монтажу та складання блоків та панелей (паз-гребінь або термо вкладка), що забезпечує щільність швів та запобігає будь-яким втратам тепла. Це в свою чергу підвищує енергоефективність всієї будівлі.

На етапі запуску в серійне виробництво, всі вироби були випробувані та отримали сертифікацію в державному підприємстві «НДІБК» - «Державний Науково-Дослідний Інститут Будівельних Конструкцій», та показали найвищій результат.

Ключові особи компанії
Віталій Гресь
Директор
Запрос оптової ціни


    Форма запиту
    Заповніть цю форму та ми звʼяжемось з вами для уточнення інформації