10 Лют
Автор: admin

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІСТИРОЛБЕТОНУ

Полістиролбетон – це матеріал, який дозволяє ефективно використовувати наявні ресурси і на всіх етапах свого „життєвого циклу” надає незначне впливом геть природне середовище.

         Чудовий термоізолятор

Полістиролбетон на 98 % складається з повітря, а повітря, як відомо, найкращий термоізолятор у природі.

         Відмінний звукоізолятор

Полістиролбетон відмінно поглинає звук: це стосується як ударних шумів у плаваючих підлогах, так і повітряні шуми, що передаються через стіни споруди.

         Вологостійкий

Полістиролбетон не схильний до руйнування під дією води, практично не набирає вологу і не втрачає своїх характеристик під вплив води.

         Довговічність

Полістиролбетон не розкладається. Відповідно, він забезпечує довговічність конструкціям та системам, зробленим на його основі або з його використанням.

         Економічність

Полістиролбетон пропонує найкраще співвідношення «ціна-якість» по порівняно з будь-яким іншим теплоізоляційним матеріалом.

         Легка вага = економне транспортування

Вага полістиролбетону легка, що дозволяє значно заощадити на паливі під час його транспортування.

         Легкий в установці

Полістиролбетон – дуже легкий, практичний та безпечний матеріал, робота з яким не вимагає серйозної підготовки, довгих років практики та спеціальних інструментів або захисного одягу.

         Пожежостійкий

Крім стандартного полістиролбетону існує ще й так званий, самозагасаючий різновид полістиролбетону, до складу якого входять антипірени (речовини, що перешкоджають займанню), що робить цей різновид матеріалу повністю пожежобезпечним.


На додаток до всіх своїх незаперечних переваг полістиролбетон забезпечує також істотний внесок у захист навколишнього середовища, яке складно переоцінити. Застосовуючи полістиролбетон, ми ефективно піклуємося про світ навколо нас, покращуючи його екологічний стан.

Полістиробетон – сучасний матеріал 21 століття. Найтепліший і найміцніший матеріал з терміном служби понад 150 років.

Схожі записи
Запрос оптової ціни


    Форма запиту
    Заповніть цю форму та ми звʼяжемось з вами для уточнення інформації