16 Січ
Автор: admin

ЩО ТАКЕ ПОЛІСТИРОЛБЕТОН ТА З ЧОГО ВІН ВИРОБЛЯЄТЬСЯ?

Полістиролбетон (Спінений полістирол або EPS (англійська абревіатура) – це легкий та міцний термоізоляційний матеріал класу пінопластів, який виготовляється з твердих гранул полістиролу. Збільшення в обсязі досягається шляхом додавання невеликої кількості газу пентану, розчиненого у вихідному полістирольному матеріалі в процесі виробництва. Газ розширюється під впливом високих температур, яка подається у вигляді пари, для подальшого утворення щільно закритих осередків полістиролбетону. Ці комірки приблизно 40 разів більше за обсягом вихідних гранул. Полістиролбетон потім можуть формувати в необхідні для застосування форми.
_________________________________________________________________________________________


Зміст полістиролбетону – цемент, вода, полістирольна кулька(оброблена антипиренами) та домішки до бетону.

Кому підійде цей матеріал?

Підійде полістиролбетон усім, хто хоче тепло – і звукоізолювати стіни, дах або підлоги свого будинку, виявлять, що полістиролбетон – це ідеальний, найрентабельніший і найлегший по встановленню та експлуатації матеріал для всіх видів будівель – від будинків до фабрик, заводів та шкіл. Полістиролбетон використовується інженерами-будівельниками як легкий матеріал для засипки або вакуумостворювального матеріалу.

Полістиролбетон – сучасний матеріал 21 ст. Найтепліший і найміцніший матеріал з терміном служби понад 150 років. Блоки легко укладати, можна не влаштовувати фасад.

Схожі записи
Запрос оптової ціни


    Форма запиту
    Заповніть цю форму та ми звʼяжемось з вами для уточнення інформації