30 Січ
Автор: admin

ВИРОБНИЦТВО ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОЛІСТИРОЛБЕТОНУ

Полістиролбетон повсюдно визнається фахівцями в галузі екології та токсикології, як абсолютно нешкідливий матеріал, з яким зручно та комфортно працювати. Він не токсичний, не прилипає до рук, не дратує шкіру чи слизові оболонки. У своєму кінцевому стані цей матеріал не представляє ніякої небезпеки чи навіть найменшого ризику.

       Процес експлуатації

У процесі експлуатації полістиролбетон стійкий до впливу вологи та повністю зберігає свої термоізоляційні та звукоізоляційні властивості.

       Зняття ризиків займання матеріалу

При застосуванні як будівельний матеріал полістиролбетон повинен покриватися іншим будівельним матеріалом, таким, як бетон, цегляною кладкою або штукатуркою, що зводить практично до нуля можливість займання пінополістиролу.

Полістиролбетон та продукти з нього зберігають свої виняткові властивості протягом усього періоду експлуатації будівлі. Енергія, яка була використана в процесі виробництва полістиролбетону, багаторазово покривається тим обсягом енергії, що економить будівлю, теплоізольоване з використанням полістиролбетону. 


Виробництво полістиробетону складається з 5 етапів:

  • Підготовка компонентів: полістирольна кулька, цемент, пісок, вода, хімічні домішки та виготовлення арматурних каркасів для конкретного виробу;
  • Змішування компонентів на бетонозмішувальному вузлі до отримання однорідної суміші;
  • Укладання каркасу в форму , заливка та укладання полістиролбетонної суміші;
  • Твердіння полістиролбетону в формі;
  • Вилучення з форми готового виробу та додаткова обробка поверхні по потребі.

Схожі записи
Запрос оптової ціни


    Форма запиту
    Заповніть цю форму та ми звʼяжемось з вами для уточнення інформації